Seriässän sisäänkäynti tulostetuin ja leikatuin teippauksin.

Yhteyshenkilömme
tarjouskyselyihin ja tilauksiin

Yhteystietomme

Löydät meidät arkisin klo 8.00 - 16.00 osoitteesta: Västäräkinpolku 1, 20610 Turku Vaihde: 010 3969 700

Juha Muikku 050 406 2476 juha.muikku@seriassa.fi osakas aineistot tulostukset kuvankäsittelyt tarjouslaskenta laskutus lomalla 22.7. - 18.8.

Minttu Tättäläinen 050 597 4740 minttu@seriassa.fi osakas aineistot tarraleikkuut tulostukset tarjouslaskenta laskutus lomalla 24.6. - 21.7.

Susanna Herne 050 913 5715 susanna.herne@seriassa.fi osakas tarjouslaskenta tekstiilipaino ja -tulostus laskutus lomalla 8.7. - 4.8.

Jani Ruoho 050 406 2473 jani.ruoho@seriassa.fi osakas asennukset seripaino lomalla 1.7. - 28.7.

Iiro Hannolin 050 406 2474 iiro.hannolin@seriassa.fi teollisuuden painatukset tarjouslaskenta lomalla 24.6. - 17.7.

Jani Lindén 050 406 2472 jani.linden@seriassa.fi teollisuuden painatukset lomalla 10.6. - 19.6. ja 18.7. - 24.7.

Jarno Suvanto 050 430 1024 jarno@seriassa.fi tarraleikkuut asennukset lomalla 6.5. - 2.6.

Mikko Vauro 050 432 4399 tekstiilit@seriassa.fi tekstiilipaino ja -tulostus lomalla 10.6. - 30.6.

Ari Saarinen 050 406 2477 osakas 1.2.2022 alkaen osa-aikaeläkkeellä

Lankaverkosta 010-numeroon soittaminen 0,0835 € + 0,0691 € / min Matkapuhelinverkosta 010-numeroon soittaminen 0,0835 € + 0,1669 € / min Soittohinnat sisältävät arvonlisäveron 24 %.
Alle 100 € + alv laskuihin lisäämme 10 € + alv:n pienlaskutuslisän. Voit välttää lisämaksun maksamalla noudettaessa. Voit maksaa käteisellä tai pankkikortilla.