Seriässän sisäänkäynti tulostetuin ja leikatuin teippauksin.

Yhteyshenkilömme
tarjouskyselyihin ja tilauksiin

Yhteystietomme

Löydät meidät arkisin klo 8.00 - 16.00 osoitteesta: Västäräkinpolku 1, 20610 Turku Vaihde: 010 3969 700 Lankaverkosta 010-numeroon soittaminen 0,0835 € + 0,0691 € / min Matkapuhelinverkosta 010-numeroon soittaminen 0,0835 € + 0,1669 € / min Soittohinnat sisältävät arvonlisäveron 24 %.
Alle 100 € + alv laskuihin lisäämme 10 € + alv:n pienlaskutuslisän. Voit välttää lisämaksun maksamalla noudettaessa. Voit maksaa käteisellä tai pankkikortilla.

Ari Saarinen 050 406 2477 ari.saarinen@seriassa.fi myynti laskutus tarjouslaskenta

Susanna Herne 050 913 5715 susanna.herne@seriassa.fi tarjouslaskenta tekstiilipaino ja -tulostus laskutus

Juha Muikku 050 406 2476 juha.muikku@seriassa.fi aineistot tulostukset kuvankäsittelyt tarjouslaskenta

Jani Ruoho 050 406 2473 jani.ruoho@seriassa.fi asennukset seripaino

Minttu Tättäläinen 050 597 4740 minttu@seriassa.fi aineistot tarraleikkuut tulostukset tarjouslaskenta laskutus

Iiro Hannolin 050 406 2474 iiro.hannolin@seriassa.fi teollisuuden painatukset tarjouslaskenta

Tuomo Salo 050 432 4399 tuomo@seriassa.fi tekstiilipaino ja -tulostus tarjouslaskenta